• SEO یا بهینه سازی موتور جستجوگر چیست؟

  سئو نوعی بازاریابی است که بدون هزینه بتوانیم در موتورهای جستجوگر بیشتر دیده شویم. سئو شامل دو عنصر است: تکنیک و خلاقیت ، که هر دو لازمه ی بهبود رتبه و ترافیک و افزایش آگاهی می باشند. سئو جنبه های زیادی دارد ، از لغات درون صفحه شما گرفته تا راهی که سایت های دیگر به سایت شما لینک شوند. بعضی مواقع سئو به راحتی بدین معناست که مطمئن شوید سایت شما طوری ساخته و سازماندهی شده که موتورهای جستجوگر آن را بفهمند.

  سئو فقط این نیست که وب سایتی بسازیم که برای موتورهای جستجوگر دوستانه باشد. SEO یعنی سایت تان را برای مردم هم بهتر کنید. این دو همیشه دست بدست هم میدهند.

  در این راهنما تمام جوانب سئو را توضیح خواهیم داد ، از پیدا کردن کلمات کلیدی (واژه ها و عبارات) که برای سایت شما ترافیک ایجاد میکنند گرفته تا اینکه چطور سایت تان را برای موتورهای جستجوگر دوستانه کنید ، یا حتی لینک بسازید و ارزش خاص سایت تان را به بازار معرفی کنید. اگر این موضوعات گیج کننده هستند نگران نباشید ما شما را تنها نمیگذاریم و برای کمک آمده ایم.

  %d8%b3%d8%a6%d9%88

   چرا وب سایت من نیاز به سئو دارد؟
  اکثر ترافیک اینترنت توسط موتورهای جستجوگر عمده و تجاری مانند google ، bing و Yahoo رانده می شود و هرچند رسانه های اجتماعی و دیگر انواع ترافیک ها قادرند بازدید به سایت شما را فراهم کنند ولی موتورهای جستجوگر اصلی ترین روش جهت دهی برای اکثر کاربران اینترنت می باشند.  این موضوع برای تمام موارد و سایت هایی که حاوی مطالب یا خدمات یا محصول و اطلاعات هستند صدق می کند. منحصر به فرد بودن موتورهای جستجوگر بدین خاطر است که ترافیک هدفمند فراهم می کنند (مردمی که دنبال شما و چیزی که شما ارائه می دهید می گردند). موتورهای جستجوگر جاده هایی هستند که این اتفاق در آنها رخ می دهند. اگر موتورهای جستجوگر سایت شما را پیدا نکنند یا نتوانند محتوای کاری شما را به پایگاه داده های خود اضافه کنند ، شما فرصت های باورنکردنی برای جهت دادن ترافیک به سایت تان را از دست داده اید.

  پرسش جستجو – لغاتی که کاربر در پنجره ی جستجو تایپ میکند ارزش خارق العاده ای دارند. تجربه نشان داده ترافیک موتور جستجوگر میتواند موفقیت یا ورشکستگی سازمانی را در دست خود بگیرد. ترافیک هدفمندی که سایتی را پوشش میدهد میتواند طوری باعث تبلیغات و درآمد شود و در معرض دید قرار بدهد که شاید هیچ نوع کانال بازاریابی دیگری نتواند از پس آن برآید. سرمایه گذاری در سئو در مقایسه با انواع بازاریابی های دیگر میتواند بازده ای استثنایی در بر داشته باشد.

  SEO یا بهینه سازی موتور جستجوگر چیست؟

   چرا موتورهای جستجوگر نمیتوانند بدون سئو متوجه سایت من شوند؟
  موتورهای جستجوگر باهوشند ولی هنوز به کمک نیاز دارند. موتورها دائما در حال بهتر کردن تکنولوژی شان هستند تا شبکه را عمیق تر بگردند و نتیجه ی بهتری به کاربر بدهند ، ولی عملکرد آنها هنوز محدود است ، در حالیکه سئو سایت میتواند هزاران بازدید کننده به شما بفرستد و توجه به شما را افزایش دهد. یک حرکت اشتباه میتواند سایت شما را پنهان و نتیجه جستجو را کاملا به حداقل برساند.

  سئو هم محتوا را برای موتورها موجود میکند و هم به کمک آن رتبه افزایش می یابد و در جایی قرار میگیرد تا جستجوگر راحت تر آن را میبیند و پیدا میکند. رقابت در اینترنت دائما رو به افزایش است و کمپانی هایی که سئو بکار میبرند در خصوص بازدید کننده و مشتری از دیگران سبقت میگیرند.


   آیا میتوانم سئو را برای خودم انجام دهم؟
  دنیای سئو بسیار پیچیده است ولی اکثر مردم میتوانند براحتی اصول آن را درک کنند و حتی کمترین دانش فرق بزرگی ایجاد میکند. آموزش های رایگان سئو به طور گسترده روی اینترنت موجود هستند و شامل راهنماهایی از قبیل همین نوشته میباشند. این راهنمایی ها را با کمی تمرین تلفیق کنید تا در مسیر تبدیل شدن به یک حرفه ای قرار گیرید.

  اگر نمیتوانید برای اینکار زمان بگذارید ، یا موارد را یاد بگیرید ، یا وب سایتتان پیچیده است شاید بهتر باشد کار را به کاردان بسپارید. شرکت هایی که در خصوص سئو کار میکنند متفاوتند، بعضی ها بسیار تخصصی اند و مابقی روش های کلی بکار میبرند. در هر حال بد نیست اصول کلی آن را بدانید.

  چه مقدار از اطلاعات این مقاله مورد نیاز من است؟
  اگر در مورد بهبود ترافیک جستجوی خود جدی هستید و با سئو هم آشنا نیستید توصیه می کنیم این راهنما را از اول تا آخر بخوانید. ما سعی کردیم مطالب را تا حد ممکن خلاصه کنیم تا راحت درک شوند.

  هر بخش از این راهنما برای فهمیدن بهترین راه بهینه سازی موتورهای جستجوگر مهم هستند.


  votre commentaire
 • ویژگی های تعمیرات لباسشویی ال جی

  نمایندگی ما امتیازات ویژه ای را برای تعمیرات لباسشویی ال جی در نظر گرفته است به صورتی که در کمتر از 20 ساعت تعمیرات و همه کارهای مربوط به آن را انجام می دهد و همه این کارها با مراجعه به منزل شما انجام می گردد و نیازی نیست تا شما لباسشویی ال جی خود را به نمایندگی حمل کنید تا هزینه اضافی برای تان داشته باشد و اگر بعد از بررسی و ارزیابی های لازم مشاهده شود که قطعه های لباسشویی ال جی نیاز به تعویض و یا تعمیر دارند با قطعه اورحینال و اصل قطعات لباسشویی ال جی تعویض می گردند همچنین تمام قطعه های لباسشویی که توسط ال جی به بازار عرضه شده اند در  نمایندگی ما دارای گارانتی کتبی 36 ماه هستند پس تا سه سال شما نباید نگران خرابی و یا تعویض این قطعات باشید. فقط به محض اینکه مورد نقضی در قطعه های لباسشویی ال جی مشاهده نمودید هر چه سریعتر با همکاران ما تماس بگیرید و به منظور تعمیر با نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی. و تعمیرات لوازم خانگی ال جی. با یکی از نمایندگی های ما تماس بگیرید. ما نمی گذاریم شما حتی یک روز نیز از بایت عدم استفاده از لباسشویی ال جی در تنگنا باشید.

  تعمیرات لباسشویی ال جی

  گارانتی تعمیرات لباسشویی ال جی

  احتمالا عنوان نمایندگی تعمیرات ال جی یا تعمیرات لباسشویی ال جی کلمه ای باشد که بسیاری از اشخاص آن را جستجو کنند اما باید به این نکته نیز توجه شود که این مورد و بهره گیری از خدمات نمایندگی و تعمیرات لباسشویی ال جی برای دستگاه های لباسشویی می باشد که دارای گارانتی می باشند اگر گارانتی دستگاه شما به پایان رسیده باشد و نمایندگی ها و مراکز تعمیرات لباسشویی ال جی تعمیرات لوازم خانگی ال جی غالبا آنها را قبول نمی کنند اما جای نگرانی نیست چرا که مراکز تعمیراتی معتبر و تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی ال جی هستند که می توانند این قضیه را برعهده بگیرند و نسبت به تعمیر لباسشویی شما اقدام کنند. شرکت ما به عنوان نمایندگی و تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی ال جی  آماده عرضه تعمیرات لباسشویی ال جی به شما می باشد. این مراجعه تنها با یک تماس تلفنی امکان پذیر خواهد بود و احتیاجی به انتقال و حمل و نقل دستگاه لباسشویی شما نمی باشد. این برتری سبب می شود که فاصله جغرافیایی از بین برود و شما در هر یک از ناحیه های تهران که باشید قادر خواهید بود به آسانی از تعمیرات لباسشویی ال جی بهره مند گردید.

  تعمیرات لباسشویی ال جی

  خدمات تعمیرات لباسشویی ال جی در ایران

  تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی ال جی (LG) در ایران دارای پیشینه و رزومه کار و فعالیت خوبی است و گواه این قضیه خدماتی است که قبل و بعد از فروش محصولات خود به مشتری ها می دهد و در تمام عرصه های تعمیر و خدمات رسانی پس از فروش محصولات ال جی از جمله تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی، نیروی ماهر و با تجربه ای را با خود دارد که قادر هستند سبب آسودگی خیال و خاطر شما عزیزان برای سپردن لباسشویی خودتان به شرکت ما شود. تعمیر ماشین لباسشویی و سایر لوازم خانگی ال جی خود را با اعتماد و اطمینان خاطر به نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی ال جی در ایران بسپارید و اطمینان داشته باشید که همه کوشش ما در جهت جوابگویی و جلب رضایت شما و رسیدگی به خواسته شما خواهد بود.

  تعیمرات لباسشویی مربوط به سایر برندها

  در ضمن شما بقیه تعمیرات انواع لوازم خانگی خود را نیز می توانید به شرکت ما بدهید تا تعمیرات لازم مربوط به آنها نیز انجام شود این کار نیز با مراجعه متخصصان ما به منزل شما انجام می شود و  نیازی به حضور فیزیکی شما یا محصولات شما به محل شرکت و نمایندگی نمی باشد. دستگاه های شرکت آاک و همچنین تعمیرات لباسشویی دستگاه های شرکت بوش و تعمیرات لباسشویی دستگاه های شرکت سامسونگ در انواع نام های تجاری مشهور را ما پوشش می دهیم.

  تعمیرات لباسشویی ال جی

  بررسی های لازم قبل از مراجعه به بخش تعمیرات لباسشویی ال جی

  مشتری گرامی در حالتی که شما متوجه شدید در عملکرد دستگاه لباسشویی ال جی و یا سایر محصولات لوازم خانگی ایرادی وجود دارد، نخست از بودن برق مصرفی و چگونگی قرارگیری درست دستگاه لباسشویی در محل مطمئن شوید. در خیلی از زمان ها مشکل ایجاد شده برای لباسشویی ناشی از متصل نبودن درست دستگاه به برق مصرفی می باشد که اولین کار در برخورد با مشکل باید آن چک شود. همینطور جای قرارگیری دستگاه لباسشویی نیز باید بررسی شود چرا که این قسمت اهمیت بالایی در عملکرد دستگاه دارد. اگر موارد بالا را بررسی کردید و مشاهده کردید که مشکل و ایراد از جانب این موارد نیست در مرحله بعدی به دفترچه راهنمای فارسی لباسشویی ال جی رجوع کنید و سعی کنید به همانگونه که در دفترچه آمده از سالم بودن موارد نوشته شده در آنجا اطمینان حاصل کنید که بیشتر مواقع با مراجعه به دفترچه ایراد برطرف می شود اما اگر با این کارها باز دستگاه لباسشویی شما همان مشکل را داشت اینجاست که باید با یکی از نمایندگی های محصولات پس از فروش ال جی تماس بگیرید تا نسبت به تعمیر و بررسی دستگاه لباسشویی شما دست به کار شوند شاید با یک مشاوره ساده بتوانید دستگاه لباسشویی را دوباره راه بیندازید و اگر مشکل جدی تر باشد با مراجعه همکاران و متخصصان مشکل شما برطرف خواهد شد.

  هزینه های خدمات تعمیرات لباسشویی ال جی

  اگر همه این مشکل ها و ایراد در زمان گارانتی محصول شما رخ بدهد شما نباید نگران چیزی باشید چرا که همه مسئولیت ها برعهده شرکت است و شما هزینه اضافی برای تعمیرات گارانتی شده دستگاه لباسشویی خود نخواهید پرداخت هزینه های مربوط به رفت و آمد کارشناسان و تعویض قطعه ها و همچنین دستمزد کاملا رایگان می باشد.

  زمانی که برای ارائه خدمات در محل مشتری توسط شرکت ارائه خواهد شد کمتر از 48 ساعت می باشد که مسلما در این مدت ایراد و مشکل کاملا برطرف خواهد شد.

  تعمیرات همه کالاهای شرکت ال جی از جمله تعمیرات ماکرو ویو ال جی و غیره در محل مشتری صورت خواهد گرفت و نیازی نمی باشد که مشتری محصول و دستگاه مورد نظر را تا نزدیک ترین نمایندگی پس از فروش حمل کند


  votre commentaire
 • تعمیرات ساید بای ساید ال جی

  ​ویژگی های تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی

  نمایندگی ما امتیازات ویژه ای را برای تعمیرات ساید بای ساید ال جی در نظر گرفته است به صورتی که در کمتر از 20 ساعت تعمیرات و همه کارهای مربوط به آن را انجام می دهد و همه این کارها با مراجعه به منزل شما انجام می گردد و نیازی نیست تا شما یخچال ساید بای ساید ال.جی خود را به نمایندگی حمل کنید تا هزینه اضافی برای تان داشته باشد و اگر بعد از بررسی و ارزیابی های لازم مشاهده شود که قطعه های یخچال ساید بای ساید ال.جی نیاز به تعویض و یا تعمیر دارند با قطعه اورحینال و اصل قطعات یخچال ساید بای ساید ال. جی تعویض می گردند همچنین تمام قطعه های یخچال ساید بای ساید که توسط ال.جی به بازار عرضه شده اند در نمایندگی ما دارای گارانتی کتبی 36 ماه هستند پس تا سه سال شما نباید نگران خرابی و یا تعویض این قطعات باشید. فقط به محض اینکه مورد نقضی در قطعه های یخچال ساید بای ساید ال.جی مشاهده نمودید هر چه سریعتر با همکاران ما تماس بگیرید و به منظور تعمیر با نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی. و تعمیرات لوازم خانگی ال جی. با یکی از نمایندگی های ما تماس بگیرید. ما نمی گذاریم شما حتی یک روز نیز از بایت عدم استفاده از یخچال ساید بای ساید ال.جی در تنگنا باشید.  گارانتی تعمیرات سایی بای ساید ال جی

  احتمالا عنوان نمایندگی تعمیرات ال جی یا تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی کلمه ای باشد که بسیاری از اشخاص آن را جستجو کنند اما باید به این نکته نیز توجه شود که این مورد و بهره گیری از خدمات نمایندگی و تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال.جی برای دستگاه های یخچال ساید بای ساید می باشد که دارای گارانتی می باشند اگر گارانتی دستگاه شما به پایان رسیده باشد و نمایندگی ها و مراکز تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی تعمیرات لوازم خانگی ال جی غالبا آنها را قبول نمی کنند اما جای نگرانی نیست چرا که مراکز تعمیراتی معتبر و تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی ال جی هستند که می توانند این قضیه را برعهده بگیرند و نسبت به تعمیر یخچال ساید بای ساید شما اقدام کنند. شرکت ما به عنوان نمایندگی و تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی ال جی آماده عرضه تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال.جی به شما می باشد. این مراجعه تنها با یک تماس تلفنی امکان پذیر خواهد بود و احتیاجی به انتقال و حمل و نقل دستگاه یخچال ساید بای ساید شما نمی باشد. این برتری سبب می شود که فاصله جغرافیایی از بین برود و شما در هر یک از ناحیه های تهران که باشید قادر خواهید بود به آسانی از تعمیرات یخچال ساید بای ساید بهره مند گردید.

  خدمات تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال.جی در ایران


  تعمیرگاه و نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی ال جی (LG) در ایران دارای پیشینه و رزومه کار و فعالیت خوبی است و گواه این قضیه خدماتی است که قبل و بعد از فروش محصولات خود به مشتری ها می دهد و در تمام عرصه های تعمیر و خدمات رسانی پس از فروش محصولات ال.جی از جمله تعمیرات ماشین یخچال ساید بای ساید ال جی، نیروی ماهر و با تجربه ای را با خود دارد که قادر هستند سبب آسودگی خیال و خاطر شما عزیزان برای سپردن یخچال ساید بای ساید خودتان به شرکت ما شود. تعمیر ماشین یخچال ساید بای ساید و سایر لوازم خانگی ال جی خود را با اعتماد و اطمینان خاطر به نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی ال جی در ایران بسپارید و اطمینان داشته باشید که همه کوشش ما در جهت جوابگویی و جلب رضایت شما و رسیدگی به خواسته شما خواهد بود.  تعمیرات یخچال ساید بای ساید مربوط به سایر برندها

  در ضمن شما بقیه تعمیرات انواع لوازم خانگی خود را نیز می توانید به شرکت ما بدهید تا تعمیرات لازم مربوط به آنها نیز انجام شود این کار نیز با مراجعه متخصصان ما به منزل شما انجام می شود و نیازی به حضور فیزیکی شما یا محصولات شما به محل شرکت و نمایندگی نمی باشد. دستگاه های شرکت آاک و همچنین تعمیرات یخچال ساید بای ساید دستگاه های شرکت بوش و تعمیرات یخچال ساید بای ساید دستگاه های شرکت سامسونگ در انواع نام های تجاری مشهور را ما پوشش می دهیم.

  بررسی های لازم قبل از مراجعه به بخش تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی


  مشتری گرامی در حالتی که شما متوجه شدید در عملکرد دستگاه یخچال ساید بای ساید ال.جی و یا سایر محصولات لوازم خانگی ایرادی وجود دارد، نخست از بودن برق مصرفی و چگونگی قرارگیری درست دستگاه یخچال ساید بای ساید در محل مطمئن شوید. در خیلی از زمان ها مشکل ایجاد شده برای یخچال ساید بای ساید ناشی از متصل نبودن درست دستگاه به برق مصرفی می باشد که اولین کار در برخورد با مشکل باید آن چک شود. همینطور جای قرارگیری دستگاه یخچال ساید بای ساید نیز باید بررسی شود چرا که این قسمت اهمیت بالایی در عملکرد دستگاه دارد. اگر موارد بالا را بررسی کردید و مشاهده کردید که مشکل و ایراد از جانب این موارد نیست در مرحله بعدی به دفترچه راهنمای فارسی یخچال ساید بای ساید ال.جی رجوع کنید و سعی کنید به همانگونه که در دفترچه آمده از سالم بودن موارد نوشته شده در آنجا اطمینان حاصل کنید که بیشتر مواقع با مراجعه به دفترچه ایراد برطرف می شود اما اگر با این کارها باز دستگاه یخچال ساید بای ساید شما همان مشکل را داشت اینجاست که باید با یکی از نمایندگی های محصولات پس از فروش ال.جی تماس بگیرید تا نسبت به تعمیر و بررسی دستگاه یخچال ساید بای ساید شما دست به کار شوند شاید با یک مشاوره ساده بتوانید دستگاه یخچال ساید بای ساید را دوباره راه بیندازید و اگر مشکل جدی تر باشد با مراجعه همکاران و متخصصان مشکل شما برطرف خواهد شد.  هزینه های خدمات تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی


  اگر همه این مشکل ها و ایراد در زمان گارانتی محصول شما رخ بدهد شما نباید نگران چیزی باشید چرا که همه مسئولیت ها برعهده شرکت است و شما هزینه اضافی برای تعمیرات گارانتی شده دستگاه یخچال ساید بای ساید خود نخواهید پرداخت هزینه های مربوط به رفت و آمد کارشناسان و تعویض قطعه ها و همچنین دستمزد کاملا رایگان می باشد.

  زمانی که برای ارائه خدمات پس از فروش ال جی در محل مشتری توسط شرکت ارائه خواهد شد کمتر از 48 ساعت می باشد که مسلما در این مدت ایراد و مشکل کاملا برطرف خواهد شد.

  تعمیرات همه کالاهای شرکت ال جی از جمله تعمیرات ظرفشویی ال جی و غیره در محل مشتری صورت خواهد گرفت و نیازی نمی باشد که مشتری محصول و دستگاه مورد نظر را تا نزدیک ترین نمایندگی پس از فروش حمل کند.


  votre commentaire
 • خدمات تابلو سازی و ساخت تابلوی کیمیا

   صنعت و شغل تابلو سازی و خدمات تابلو سازی اثر مهمی که نقش و طرح های آن با گرافیک محیطی دارد تابلو سازی را که می توان این رابطه را در زیباسازی شهرها و تبلیغات برای همه دید نباید از یاد برد.

  تابلو سازی محیطی
  طراحی گرافیک تابلو سازی محیطی از یک طرف با علوم انسانی و اجتماعی مانند شهرسازی، ارتباطات، جامعه شناسی و غیره در ارتباط است و از آنها تعاریف و رویکردهای خود را برای عملیای شدن در اجتماع و رابطه با ساکنان شهر اتخاد می کند و از طرفی با صنعت تابلو سازی که باز ارتباط مستقیمی با ساکنان شهرها دارد مرتبط می باشد و در حالت کلی یکی از رکنهای زندگی اجتماعی شمرده می‌شود. طراحی گرافیک محیطی، اصطلاحی کلی و غیر فنی در مورد گونه های مولفه های گوناگون دیداری و نوشتاری است که با هدف های متفاوت کمی و کیفی طراحی، گزینش و یا حتی حذف شده و بعد در محیطهای بیرونی و درونی استفاده شده مربوط است.

  نکات تابلو سازی گرافیکی

  طراحی گرافیک محیطی رابطه ای مستقیم با هنرهای تجسمی و طراحی شهری، فاکتورها و ابزارهای گوناگونی را به کمک می گیرد تا توجه بینندگان مورد نظرش را جلب نماید و به دنیال آن به خواسته خودش دست یابد. از اصلی ترین هدف های کلی طراحی گرافیک محیطی عواملی چون راحت کردن ارتباط، فهم محیط، به وجود آوردن هویت دیداری، به وجود آوردن محیطی زیبا اشاره نمود

  صنعت تابلو سازی
  صنعت و شغل تابلو سازی و خدمات تابلو سازی اثر مهمی که نقش و طرح های آن با گرافیک محیطی دارد تابلو سازی را که می توان این رابطه را در زیباسازی شهرها و تبلیغات برای همه دید نباید از یاد برد.

  تابلو سازی یکی از ابزارهای ارتباط دیاری می باشد که کاربرد طراحی گرافیک را به طرز روشنی به صورت کاربردی در محیط ها و شهر ها نشان می دهد. این رابطه به مثابه امکانی برای داده های اطلاعاتی به منزله محتوا ، و همچنین به ابزارهای انتقالی به منزله اجزا محتاج است و این دو در کنار یکدیگر و با هماهنگی که با هم ایجاد می کنند باعث به وجود آمدن ترکیب بندی عالی برای تلقین پیام دیداری می شوند.

  درباره تابلو سازی انتزاعی
  داده های اطلاعاتی دربرگیرنده سه مولفه تصویر ، نشانه و نوشته می شوند که این مولفه ها قادرند با همدیگر به منزله یک طرح واحد ، منتق کننده پیام باشند  و یا به صورت متمایز از هم نقش ایفا نمایند. کاربرد آنها به طور ترکیبی یا متمایز ، با توجه به شرایط پیام رسانی در تابلوسازی مهم می گردد. در مکانی احتمال دارد پیام تابلو سازی فقط منوط به تصویر و یا ترکیب با دقت و با مهارت از تصویر و نوشته باشد. هر چند ترکیب تصویر و نوشته نشانگر آن است که طرح گرافیکی از دو فاکتور ارتباطی خیلی متفاوت داراست: یکی نوشته به منزله محل کلمه ها و دیگری تصویر به منزله یک اثر خطی ، چند رنگ ، سه بعدی و یا دارای مفاهیم انتزاعی .

   

  تابلو سازی
  تابلو سازی محیطی
  جنس چلنیوم از ماده ای ساخته شده که تابلو چلنیوم را در برابر هر گونه زنگ زدگی محافظت می کند. تجربه اثبات نموده افرادی که برای تبلیغات خودشان دنبال زیبا بودن و جذاب بودن هستند و در باره این امور وسواس دارند با استفاده از تابلو چلنیوم هم به خواسته و وسواس خودشان رسیده اند و هم توانسته اند کسب و کارشان را نسبت به رقیب هایشان رونق ببخشند و در کسب و کارشان موفق تر ظاهر شوند.

  پیشنهاداتی برای تابلو سازی

  بایست به نکته هایی توجه نمود که می تواند امر تبلیغات کسب و کار شما را بهبود بخشد. اغلب در همه تابلو چلنیوم ها اندازه و شکل تابلو چلنیوم بایست به طور مستطیل کشیده عرضی انجام شود تا پرسپکتیو مناسبی را دارا باشد تا تابلو چلنیوم واضح تر مشاهده شود. رنگ تابلو سازی بخشی مهم از اجزا تابلو سازی چلنیوم است. همینگونه که شما نیز می بینید اکثر مشاهده های تابلو چلنیوم از آن هایی است که با رنگ بندی استاندارد و جذاب تولید شده اند.

  تابلو سازی برای مونیتور

  امروزه به کارگیری از تابلو سازی برای مونیتور های پیام متحرک کاملا متداول می باشد. قسمت اصلی مدار، یعنی نویسنده از 8 ستون عمودی و 6 ردیف افقی ساخته شده که در کل تعداد 208 عدد ال ای دی را دربرمی گیرد. این مونیتور در بسیاری از خیابانها و بر روی سر در خیلی از مغازه ها در جهت تبلیغ یک آگهی، جنس و محصول وجود دارد یا بر سر چهار راه ها، برای هشدار دادن به رانندگان تعبیه شده اند.


  تابلو سازی نئون پلاستیک

  ظاهر تبلیغاتی و زیبای نئون پلاستیک بالاتر از همه حرفهای و حتی بقیه تابلو سازی های تبلبغاتی می باشد. زیبایی و جذابیت نئون پلاستیک خیلی زیادتر از تابلو سازی چلنیوم خواهد بود. ظاهر تبلیغاتی و زیبای نئون پلاستیک بالاتر از همه حرفهای و حتی بقیه ابزار تبلبغاتی می باشد.
   

  خدمات تابلو سازی
   

  هدف از تابلوسازی تبلیغاتی

  هدف از ساختن تابلو یعنی تبلیغاتی اثر گذار و هدف از تبلیغاتی اثرگذار تنها و تنها رسیدن به فروشی اثرگذار در زمینه کاری شما است. تابلو سازی تبلیغاتی اغلب برای زیاد کردن مشتری نیست بلکه پرستیژ شما و کلاس کاری شما با داشتن مشتری های خودتان ، احتیاج به دارا بودن یک کلاس کاری منظم تر و جذاب تر دارد که آن هم با یک تابلو تبلیغاتی زیبا می توانید به دست آورید.

  تابلو سازی کامپوزیت

  یکی از اصلی ترین نکته ها در اینگونه تابلوها مربوط به انتخاب جنس و کیفیت کامپوزیت است. این اهمیت به خاطر منحصر به فرد بودن تابلوهای کامپوزیت در تنوع رنگ ، سبک بودن ، مقاوم در برابر شرایط جوی و شکل پذیری خوب می باشد که خیلی از تابلو های داخلی را مشتاق کرده از این نوع مصالح به منزله استخوان بندی اصلی تابلو بهره ببرند.


  توان مصرفی تابلو سازی

   قبل از هر چیزی باید بدانید که هر بلوک SMD که امروزه در صنعت تابلو سازی برای روشنایی تابلو ها به کار می رود . همینطور باید بدانید که هر تابلوی تبلیغاتی حروف برجسته پیش از اینکه به برق شهری متصل گردد بایست به یک ترانس وصل شده باشد که جدا از اینکه آن ترانس چه شدت جریانی را دار می باشد،

  تابلو سازی با حرفهای برجسته

  تابلو های گردان یا دوار ساخته شده توسط شرکت ما، به منظور هدف تبلیغات کالاها یا برندهای گوناگون و یا کسب و کارها، در کنار خیابان یا پیاده رو به کار برده می شود. به منظور تبلیغات در کنار جاده ها و پیاده رو به کار برده می شود. در تولید آن از مواد اولیه با کیفیت بالا بهره گرفته می شود. تابلو ها با کیفیت مطلوب و قیمت های خوب ارائه می گردند. با توجه به تقاضای مشتری در ابعاد و اشکال گوناگونی ساخته می شوند. ادامه

  تابلو سازی
   

  تابلو سازی لترمکس

  در این نوع محیط حروف از لبه ای نرم و زیبا و در کمی از این لبه رویه ای شفاف کشیده شده که نظیر تابلوسازی های نئون پلاستیک نور از این ناحیه عبور می کند و جدابیت خاصی به تابلو می دهد. حروف تابلوسازی لترمکس آمیزه ای از تابلوسازی چلنیوم و نئون پلاستیک است. همانند حروف تابلوسازی چلنیوم و نئون پلاستیکی روشن هستند و از جنس پلاکسی می باشند و نظیر تابلوسازی چلنیوم در کناره های آن از آلیاژ آلومنیومی استفاده شده است تنها با این فرق مهم که در میانه کناره های محفظه ای شیشه ای نواری دورتادور حروف کشیده شده که به آن نور می دهد و در زمینه تابلو سایه روشنی از هر رنگ که مشتری سفارش بدهد ایجاد می شود.

  تابلو سازی با حروف برجسته

  نوردهی ​تابلو سازی حروف برجسته بوسیله ال ای دی و یا اس ام دی صورت می گیرد. حروف برجسته فلزی نظیر ایجاد حرف های برجسته از جنس استیل و آهن است. این حرفهای برجسته میتوانند در رنگهای متنوع و تا ضخامت ۵-۶ سانتیمیتر آماده شوند. این حروف برجسته به علت برجسته بودنشان از زیبایی و جذابیت ویژه ای برخوردارند. حروف برجسته فلزی غالبا به منظور فضاهای خارجی که در معرض نور خورشید، باران و غیره می باشند کاربرد دارد. ایجاد حروف برجسته استیل به سه طریق نقرهای براق، نقرها خشدار و استیل طلایی رنگ است.  ادامه

  تابلو سازی نئون پلاستیک

  همه ویژگی های تابلو سازی چلنیوم در این نوع از تابلوسازی نیز وجود دارد فقط با این فرق که کناره حروف این مدل متفاوت از تابلوسازی چلنیوم می باشد و در آن به جای آلیاژ آلومنیومی از لبه پلاستیکی بهره گرفته شده است. ظاهر تبلیغاتی و زیبای تابلوسازی نئون پلاستیک بالاتر از همه حرفها و حتی بقیه تابلو سازی های تبلبغاتی می باشد. و احتمالا دلیل کم شدن بهره گیری از این نوع، بیشتر به خاطر نو بودن و مد بودن تابلو سازی چلنیوم می باشد و همچنین راغب بودن، تلقین و تبلیغ چلنیوم از طریق برخی از تابلو سازان به متقاضیانی که خودشان را محتاج گرفتن مشاوره از آنها می دانند نیز بی تاثیر نبوده است. ادامه

  اجرای تابلو سازی کامپوزیت

   این شرکت سیستم های نمای آلومینیومی (کامپوزیت پانل) را به دو صورت هنگینگ و فیکسینگ اجراء می کنند. ورق های کامپوزیت با توجه به ضخامت، نوع آلیاژ آلومینیومی لایه ها، نوع رنگ بکار رفته در پوسته بیرونی و نوع مواد بکار رفته در لایه میانی تنوع وسیعی را به ورق های مذکور می دهد که هر کدام از انواع آن کیفیت و کاربرد معینی را دارا می باشد. ورق های کامپوزیت از سال 1969 در آلمان خلق شد و استقبال و بهره گیری بیش از اندازه این کالا در نما و تابلوسازی نشان دهنده کیفیت مناسب و نبود هرگونه محدودیت در طراحی و اجرای این مصالح می باشد. ورق های کامپوزیت تشکیل شده از دو لایه آلومینیوم به ضخامت 5/0 و یا 3/0 میلیمتر و یک هسته از متریال پلاستیک یا پلی اتیلن پرکننده به ضخامت 3 میلیمتر که در میان این دو لایه قرار می گیرد است. ادامه

  انواع تابلو سازی ها از نظر سطح ولتاژ

   تابلو های فشار متوسط، تابلو کنترل، انواع تابلو های فشار ضعیف از جمله تابلو سازی های هستند که از لحاظ سطح ولتاژ مهم می باشند. انتخاب کلید اصلی تابلو سازی با توجه به قدرت معرفی در نظر گرفته می شود. فیدرهای خروجی این تابلو ها از نوع کلید فیوز از شرکت پیچاز و یا شرکت زاویر میباشد. تعداد فیدرهای خروجی و جریان نامی این کلیدها با توجه به جریان نامی کلید اصلی متفاوت می باشد . مثلا تعداد فیدرهای خروجی تابلو های 160 آمپر دو دستگاه کلید فیوز 160 امپر می باشد و تعداد فیدر های خروجی تابلو های  400آمپر دو دستگاه کلید فیوز 250 آمپر و دو دستگاه فیوز 160 آمپر است.

  از مزایای کار با شرکت ​ما می‌توان به ​نمونه های زیر اشاره نمود:

  ▪ دارای بیمه نامه کیفیت محصول و اجرا​​
  ▪ توان مالی، فنی و اجرائی بالا در اجرای پـروژه هایی بزرگ
  ▪ مهندسین مجرب در ساخت و اجرای پروژه ها با نمونه کار ​​
  ▪ دپـوی بالای محصولات در انبار و کارگاه های شرکت
  ما توانسته‌ایم پلی مطمئن و قابل اعتماد میان خود و مشتریان پدید آوریم و مشاوری امین و صادق برای مشتری های خــود باشیم. و به روزترین داده ها را درباره بهترین و مناسب ترین مواد مدرن تابلو سازی را به شما عزیزان انتقال بدهیم.​


  votre commentaire
 • چگونه طراحی وب سایت ریسپانسیو را کاربردی کنیم؟

   
  تقریبا هر کسب و کاری نیاز به یک طراحی سایت دارد، اما این روز ها طراحی سایت ها تنها به آن چه که شما در صفحه کامپیوتر مشاهده می کنید، ختم نمی گردند. افراد از اینترنت به وسیله ابزارهای مختلفی کمک می گیرند، از گوشی های هومشند همراه گرفته تا کنسول های بازی. برخی کارشناسان پیش بینی می نمایند که در سال های آینده، بیشترین حجم ترافیک اینترنتی از موبایل ها حاصل شود.

  چگونه طراحی سایت ریسپانسیو را کاربردی کنیم؟  مشکل این جا است که بیشتر طراحی سایت های تجاری تنها برای دسک تاپ و یا لب تاپ بهینه سازی شده اند. هنگامی که یک طراحی سایت تجاری معمولی را در مرورگرهای موبایل مشاهده می نمایید، نیاز به زوم نمودن و اسکرول نمودن دارید تا قادر باشید همه محتویات صفحه را به طور کامل ببینید. تعامل برقرار نمودن با طراحی سایت ها در این صفحه های لمسی قادر است خیلی خسته نماینده باشد.

  برای این که این مشکل رفع شود، خیلی از کسب و کار ها یک یا چند نسخه طراحی سایت خود را تولید و برای موبایل ها سئو می نمایند و از این رو سرور طراحی سایت، هنگامی که ابزار موبایل مورد استفاده کاربر را تشخیص داد، از این طراحی های بهینه سازی شده استفاده می نماید. این قدم اول است، ابزارهای موبایل در سایز ها و اشکال مختلفی در بازار وجود دارند. طراحی سایتی که در IPHONE عالی به نظر می رسد، احتمال دارد در KINDLE FIRE به خوبی عمل ننماید.

  ایده خوبی است تا یک طراحی سایت را برای همه ابزارهایی مورد استفاده مخاطبان سایت بسازیم که در هر سایز و شکل صفحه نمایش ها به خوبی اجرا شود.

  یک راهکار برای این قضییه، “طراحی سایت ریسپانسیو” است که طراحی وب سایت تان را برای مدیریت نمودن ارازان تر و ساده تر می سازد، این در حالی است که تجربه شگرفی را برای مخاطبان موبایل نیز فراهم می نمایید. این طراحی ریسپانسیو سبب می شود تا یک طراحی سایتی را ایجاد کنید که در هر ابزاری با هر سایز و شکلی به خوبی اجرا شود، هم چنین قادر است حضور برند تان را در میان مخاطبان سایت و دنیای آنلاین نیز بسط دهد. به علاوه، نیاز مخاطبان به تایپ نمودن در سایت نیز کاهش می یابد.

  هنگامی که یک کاربر به یک طراحی سایت با طراحی ریسپانسیو دست می یابد، سایت محدودیت ابزاری که کاربر استفاده می نماید را تشخیص می دهد و به طور اتوماتیک بر پایه عملکرد و یا سایز صفحه نمایش، تغییر می یابد تا به خوبی در این ابزار اجرا شود. این طراحی ریسپانسیو قادر است به طور مثال طرح بندی، عکس های و منوی سرج کردن سایت را بر پایه نوع ابزار تغییر دهد.

  برای این که طراحی سایت ریسپانسیوی را برای کسب و کار خود ایجاد کنید، قادر هستید طراح سایتی را به کار بگیرید و یا از ابزار های ایجاد طراحی سایت استفاده نمایید که طراحی سایت ریسپانسیو را برای شما مهیا می سازد. در هر صورت، این ۵ موردی که در این نوشته برای شما بیان می کنیم نیز قادر است به ریسپانسیو نمودن سایت تان کمک نماید.  ۱٫تصمیم بگیرید که طراحی سایت خود را چه وقتی بایست تغییر دهید.

  طراحی سایت ریسپانسیو اساسا دارای شیوه متفاوتی در مدیریت نمودن مولفه های طراحی سایت است. از این رو تبدیل نمودن یک طراحی سایت ساده به طراحی ریسپانسیو خیلی دشوار است. در این صورت احتمال دارد بخواهید تا یک طراحی سایت تازه را با این نوع طراحی ایجاد کنید و یا این که طراحی سایت موجود خود را مجددا طراحی نمایید. برای اطلاعات بیشتر مقاله ساخت محتوا برای طراحی سایت ریسپانسیو را هم مطالعه کنید.

  ۲٫روی میزان کاربران طراحی سایت خود نظارت داشته باشید.

  آمارهای سایت خود را ارزیابی نمایید تا دریابید که چه میزان از کاربران طراحی وب سایت تان از موبایل ها حاصل شده اند. از این جهت رشد کسب و کار خود را در ۲ تا ۵ سال آینده برنامه ریزی نمایید. هرچه میزان کاربران طراحی سایت تان در این ابزارها افزایش یابد، نیاز بیشتری به طراحی سایت ریسپانسیو خواهید داشت.

  ۳٫طراحی سایت رقیبان خود را در ابزارهای مختلف ارزیابی نمایید.

  فهرستی از نشانی اینترنتی طراحی سایت های مشابه با کسب و کار خود را تهیه نمایید. نخست طراحی سایت فروشگاهی آن ها را در کامپیوتر ها و بعد در تبلت ها و موبایل ها آزمایش نمایید. کدم یک از آن ها برای سرج کردن و استفاده ساده هستند و نیاز کمتری به زوم نمودن یا اسکرول نمودن دارند؟ قادر هستید از این موراد برای راهنمایی طراح طراحی سایت تان از آن چه که در ذهن دارید، استفاده نمایید.  ۴٫یک طراح سایت را با تجربه طراحی نمودن طراحی سایت های ریسپانسیو برگزینید.

  خیلی از طراحان سایت مشتریهای تجاری کوچک و بزرگی دارند که برخی روی اجرای سایت ها در کامپیوتر ها و برخی هم روی هر دوی کامپیوتر ها و موبایل ها فوکوس و تاکید دارند. مطمئن شوید که از طراح طراحی سایت خود نمونه های طراحی ریسپانسیوی که در گذشته انجام داده اند را ارزیابی می نمایید. تنها به اسکرین شات های آن ها نیز بسنده ننمایید و از آن ها نشانی اینترنتی این سایت ها را در خواست نمایید تا آن سایت را در ابزارهای مختلفی آزمایش نمایید. در این حالت به نمای دیداری و عملکرد طراحی سایت ها خیلی توجه داشته باشید.


  votre commentaire


  Suivre le flux RSS des articles de cette rubrique
  Suivre le flux RSS des commentaires de cette rubrique